Кораген

5 164.00 грн./л.

Очистити
Ціна за вибраний обсяг:
Артикул: Невідомо Категорій: , , , , Позначка:

Опис

Інноваційний інсектицид проти лускокрилих шкідників на кукурудзі, яблуні, томатах, сої, соняшнику та колорадського жука на картоплі Новітній механізм дії забезпечує Кораген® відмінне місце партнера в антирезистентних програмах захисту та в програмах інтегрованого захисту.

Переваги:

  • Дійсно гнучкий у часі застосування – поєднує овіцидну, овіларвіцидну та ларвіцидну дію
  • Дійсно швидка дія – відсутність пошкодження плодів
  • Дійсно тривалий період захисту
  • Ефективна дія на шкідників, навіть за підвищених температур (+28° +30°с)
  • Найтриваліший період захисту від шкідників
  • Безпечний до корисної ентомофауни: сонечка, бджоли та ін запилювачі Кораген® – це сучасний інструмент високоефективного контролю лускокрилих шкідників, і як наслідок – зменшення ураження рослин збудниками хвороб.

Додаткова інформація:

За даними FAO, на сьогодні 25% світового виробництва зерна уражено мікотоксинами. Пошкодження кукурудзяного стеблового метелика та бавовникової совки відкривають шлях до ураження качанів та зерна кукурудзи патогенами. Особливо небезпечними з них є представники роду Fusarium та Aspergillum, що здатні продукувати небезпечні мікотоксини такі, як фумонізини та афлотоксини відповідно. Одним із ефективних методів зниження засмічення мікотоксинами продуктів переробки зерна є контроль стеблового метелика та інших лускокрилих шкідників. Кораген® – це сучасний інструмент високоефективного контролю лускокрилих шкідників, і як наслідок – усунення ураження рослин збудниками Fusarium.

 

Особливості застосування:

Основна дія препарату відбувається при потраплянні Кораген® до шлунку комах, а також через кутикулу (контактна дія). Кораген® активує рианідин рецепторні гени, які відіграють ключову роль в скорочуванні м’язів. Після прийому Кораген® активізується виведення внутрішніх запасів кальцію з м’язів шкідника (рецептор змушує рецепторний канал відкриватися на більш тривалий період часу). Неконтрольоване виділення іонів кальцію різко зменшує його внутрішні запаси в організмі. Внаслідок цього шкідник втрачає здатність скорочувати м’язи і миттєво настає параліч. В свою чергу це призводить до зупинки харчування, личинки стають слабкими та невдовзі гинуть (протягом 24–72 годин).
Кораген® забезпечує довготривалий та високоефективний контроль кукурудзяного стеблового метелика, бавовникової совки та інших лускокрилих шкідників. Препарат можна застосовувати в період від початку масового льоту шкідника до початку відродження личинок. При цьому оптимальним строком внесення є період масового відкладання яєць. У випадку високої щільності шкідника, особливо бавовникової совки, необхідно планувати двократне внесення Кораген® з інтервалом 10-12 днів.
Авіа метод. Мінімальна витрата робочої суміші у випадку обробки посіві кукурудзи літаком або гвинтокрилом повинна становити 100 л/га. Обов’язково додавати адьювант, бажано на основі рослинної олії, наприклад Кодасайд® 950 м.е. у концентрації 1%.
Наземне обприскування. Норма робочого розчину повинна становити мінімум 250 л/га. Для кращого покриття бажано додавати адьюванти.

Додаткова інформація

Обсяг

1 л, каністра 5 л

Діюча речовина

хлорантраниліпрол, 200 г/л

Препаративна форма

концентрат суспензії на водній основі

Виробник

Corteva Agriscience