Максим XL

1 333.00 грн./л.

Очистити
Ціна за вибраний обсяг:
Артикул: Невідомо Категорій: , , , , Позначки: ,

Опис

Особливості застосування:

Завдяки поєднанню системної та контактно-проникаючої дії, яка забезпечується речовинами двох різних хімічних класів, забезпечує надійний контроль внутрішніх та зовнішніх інфекцій. Для отримання оптимального результату застосовується до передпосівної або попередньої обробки посівмату водним розчином суспензії із використанням будь-якого обладнання для безперервного або порційного протруювання та дотриманням рекомендованої виробником щодо конкретної рослини дози.

Робочий розчин потрібно використати протягом доби після приготування.

Обробляють сухий чистий матеріал без домішок, тріщин та інших пошкоджень. Під час використання робочу речовину безперервно перемішують, щоб забезпечити достатню біологічну дію. Якість протруєння можна контролювати візуально за ступенем фарбування та нормою витрачання розчину. Зберігати оброблене зерно краще за все в умовах прохолодних температур та гарної вентиляції.
Засіб цілком безпечний для бульбочкових бактерій та надійно захищає посівний матеріал з моменту обробки і протягом року після неї, не впливаючи на посівні якості. Достатня ефективність досягається навіть при зниженні витратної норми на 25%. Захисна дія триває протягом 1,5 місяців (45 діб) після посіву у грунт. У разі дотримання інструкцій та регламенту ризик фітотоксичного впливу виключений.

Текучість протруєного зерна може змінитися, тому перед посівом необхідно відкалібрувати сівалку.

Сумісність:

Протруйник Максим XL Syngenta може використовуватися у бакових сумішах із засобами захисту рослин інших хімічних груп, призначеними для використання щодо відповідних культур, зокрема Форс Зеа, Круїзер, Апрон XL. При обробці бобових препарат дозволяється змішувати та застосовувати для аплікації разом із рідкими інокулянтами, виготовленими на основі бактерії Bradirisopium japonicum, у тому числі комбінацією засобів Атува та Премакс.

Переваги:

Рекомендуємо купити протруйник Максим XL Syngenta в Україні щоб оцінити безліч переваг сучасного ефективного фунгіциду:

  • одночасна контактна та системна дія, яка дозволяє ефективно знищувати грунтові та насіннєві інфекції (внутрішні та зовнішні) та боротися з можливими захворюваннями молодих сходів;
  • широкий спектр рослин для яких може застосовуватись засіб;
  • можливість завчасної обробки посівного матеріалу без негативних наслідків для його посівних якостей;
  • збереження оптимальної густоти та здоров’я молодих сходів;
  • сучасна форма препарату, що забезпечує надійне утримання діючої речовини на поверхні зерна, навіть у випадку повторного інсектицидного протруювання;
  • відсутність фітотоксичного впливу на рослину, грунт та наступні сівозміни;
  • прийнятна ціна на протруювач Максим XL від Syngenta та економічне витрачання.

Додаткова інформація

Обсяг

1 л, тара 5 л

Діюча речовина

флудіоксоніл, 25 г/л, металаксил-М, 10 г/л

Препаративна форма

текучий концентрат суспензiї (ТКС)

Виробник

Syngenta

Хімічна група

феніламіди, фенілпіроли

Токсичність

III клас (помірна)

Норма внесення

1-6 л/т