Оплата та доставкаСпособи доставки


Самовивіз зі складів ZZR

Переглянути адресу і розміщення складів можливо на сторінці контакти

Доставка у відділення «Нова пошта»

За допомогою доставки «Нова пошта», Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України. Ви можете знайти зручне для Вас відділення, на сайті компанії

Якщо Вам незручно отримувати замовлення у відділеннях «Нової пошти», Ви можете при оформленні замовлення, в примітках до замовлення, уточнити можливість оформлення доставки іншими перевізниками. У такому випадку вартість доставки буде згідно тарифів перевізника і оплачується самостійно покупцем.

При оформленні замовлення на суму більше 10000 грн доставка для Вас буде безкоштовна.

Оформлення доставки відбувається протягом трьох робочих днів.

Адресна доставка Новою Поштою

Якщо вам потрібно доставити товар додому, до дверей, ми можемо оформити кур’єрську доставку «Новою поштою». Послуги кур’єра обійдуться Вам з тарифами перевізника. Ознайомитись з тарифами можливо на сайті.

Для оформлення кур’єрської доставки необхідно внести 100% передоплату товару, тому що кур’єри “Нової пошти” не приймають оплати.

Оформлення доставки відбувається протягом трьох робочих днів.Способи оплати


Банківський переказ

Після оформлення замовлення, менеджер магазину електронною поштою надішле Вам рахунок, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми.

Доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.

Реквізити для оплати: 4149 4393 1727 5190 (Лисенко Віталій Анатолійович)

Післяплата при отриманні

Ви можете сплатити замовлення через «Нову пошту» при отриманні (післяплата)